Lista produktów producenta: CENTRIX

Centrix - Makeing Dentistry Easier

Firma Centrix jest świadoma szczególnych wyzwań przed którymi stają lekarze dentyści każdego dnia. Naszą firmę założył lekarz stomatolog, zatem pracując dla stomatologów , stawiamy sobie za cel ułatwienie Państwu pracy, w taki sposób by wydajność stale rosła.


Nasze produkty zostały stworzone z myślą o wydajności, szybkości stosowania, wygodzie pacjentów, a przede wszystkim jakości. Staramy się stworzyć produkty do dynamicznej praktyki stomatologicznej, dzięki którym osiągnięcie Państwo najlepsze wyniki Waszych starań.


Przez opracowanie materiałów o coraz krótszym czasie wiązania oraz systemów aplikacji materiałów, które upraszczają procedury ich stosowania , chcemy wciąż przyczyniać się do rozwoju sztuki i wiedzy stomatologicznej, a zwłaszcza stomatologii zachowawczej. Pracujemy przede wszystkim nad innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym eliminujemy konieczność mieszania, czyszczenia i przygotowywania.Przesłanie od założyciela:Stomatologia jest moim zawodem i pasją od ponad pięćdziesięciu lat. Mam nadzieję, że Centrix przyczynił się do wzrostu wydajności, skuteczności i komfortu w Państwa praktyce. Dziękuję, że używacie Państwo Naszych produktów.”Dr. William Dragan, DDS

Więcej
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów